Pendrive'y - Pamięci Reklamowe USBIdealny gadżet reklamowy dla Twojej firmy


Podstawowym i najbardziej popularnym gadżetem reklamowym, po który chętnie sięgają właściciele firm lub specjaliści od marketingu są pamięci USB z nadrukowanym lub wygrawerowanym logiem. W naszej ofercie znajdą Państwo szeroki wybór pamięci reklamowych, ponadto możemy zaprojektować i wykonać coraz bardziej popularne pamięci USB z materiału PCV w technologii 2D lub 3D np. w kształcie produktu lub logo firmy.

pendrives

Dlaczego pamięci masowe są tak popularnym gadżetem reklamowym?

Czemu pendrive USB zawdzięczają swoja popularność i skuteczność w kreowaniu wizerunku firmy? Odpowiedź jest bardzo prosta. Większość z nas używa pamięci USB w pracy i często jest to nieodzowne narzędzie również w życiu prywatnym – chociażby podczas zgrywania zdjęć lub filmów z wakacji. Jednym słowem pendrive służą do szybkiego przekazywania plików w różnych formatach – skutecznie wypierając dotychczasowe płyty CD i DVD.

Sample Pendrive

Jeśli do pamięci reklamowej USB dodamy możliwość umieszczenia filmu lub zdjęcia promującego firmę lub produkt – to mamy bardzo skuteczne narzędzie marketingowe. Nasza firma specjalizuje się w wykonywaniu reklamowych pamięci wykorzystując następujące techniki umieszczania logotypów: sitodruk, pełnokolorowy druk cyfrowy, tampodruk, grawerowanie laserowe i wytłaczanie. Ponadto na podstawie dostarczonego zdjęcia lub pliku wektorowego możemy wykonać pendrive z PVC o dowolnym kształcie 2D lub 3D.

Jeśli chcą Państwo zrobić jeszcze większe wrażenie na swoich klientach, wówczas oferujemy również szeroka gamę opakowań, które sprawią, że pendrive mstanie się bardzo prestiżowym gadżetem reklamowym.


Zainteresowaliśmy Ciebie naszą ofertą? Zgłoś się do nas!

Jeśli nasza oferta Ciebie zaciekawiła, wówczas gorąco zachęcamy do kontaktu z nami. Odpowiemy na każde pytanie, doradzimy oraz dobierzemy najlepszą ofertę do twoich oczekiwań. Jeśli zajdzie taka potrzeba - zaproponujemy indywidualny pendrive, który dopasujemy do specyfiki Twojej firmy, branży lub produktu.

Jeśli chcesz, żeby Twój partner w interesach na co dzień myślał o twojej firmie – wyposaż go w pamięć reklamową USB!

Niezależnie od tego czy prowadzisz małą firmę, czy też pracujesz w dziale promocji dużej korporacji, dołożymy wszelkich starań by przedstawiona przez nas oferta była dla Ciebie korzystna. Zgłoś się do nas wraz z logotypem swojej spółki po wycenę oraz wizualizację projektu.


Jak złożyć zamówienie? To bardzo proste!

Poniżej opisaliśmy dwie proste drogi składania zamówień, zależne przede wszystkim od Twoich oczekiwań. Zapraszamy do kontaktowania się z nami!

Tradycyjne USB z gotowych wzorów:

 1. Wybierz model USB z naszej szerokiej oferty.
 2. Wyślij nam logo lub tekst który ma być naniesiony na obudowę.
 3. Określ kolor USB i kolor/kolory logo lub tekstu.
 4. My w ciągu jednego dnia roboczego odeślemy wizualizację pendrive z naniesionym logo lub tekstem do akceptacji.
 5. Po zaakceptowaniu projektu złóż zamówienie z ilością pamięci, które mamy wykonać. Minimalne zamówienie to 50 sztuk.
 6. W ciągu 7-10 dni dostarczymy gotowe pamięci kurierem pod wskazany adres. Czas realizacji uzależniony jest od zamówionej ilości.
 7. Jeśli masz problem z doborem konkretnego modelu USB – skontaktuj się z nami, pomożemy ci w wyborze.

Pamięci USB w technologii 2D lub 3D:

 1. Wyślij nam zdjęcie lub plik przedstawiające produkt lub logo na podstawie którego zaprojektujemy kształt USB.
 2. W ciągu dwóch dni roboczych wykonamy projekt graficzny USB i odeślemy do akceptacji.
 3. Po zaakceptowaniu projektu złóż zamówienie z ilością pamięci, które mamy wykonać. Minimalne zamówienie to 100 sztuk.
 4. Po otrzymaniu zamówienia potrzebujemy 3 dni robocze na wykonanie formy-matrycy.