Poligrafia i drukowanieProfesjonalne materiały BTL


Naszym klientom oferujemy usługi w zakresie profesjonalnego druku cyfrowego i offsetowego z zastosowaniem najwyższej jakości materiałów i technologii, które zdecydowanie wyróżnią Twoją firmę.

prints

Biznes Karty Nawet podstawowa rzecz jaką jest wizytówka musi być profesjonalnie przygotowana i wydrukowana w najwyższej jakości z zastosowaniem nowinek technologicznych. Często na podstawie wizytówki kształtujemy sobie wyobrażenie o firmie, z którą mamy do czynienia. Czy np. traktowalibyśmy poważnie doradcę finansowego, któremu chcielibyśmy powierzyć nasze pieniądze, gdyby na pierwszym spotkaniu przedstawił nam wizytówkę przygotowaną za pomocą Worda, wydrukowaną na zwykłej kartce z użyciem domowej drukarki i wyciętej nożyczkami? Zdecydowanie nie. Nawet nie chcielibyśmy już wysłuchać tego, co miałby nam do powiedzenia.

Czyli zadziałała tu zasada "pierwszego wrażenia" , za które odpowiada ta właśnie banalna wizytówka. Niby prosta rzecz, a jednak mały kartonik ma zaprezentować firmę i powiedzieć o niej jak najwięcej. I nie liczy się tu tylko treść, na którą nie ma za dużo miejsca, liczy się również grafika i sposób drukowania i materiał na którym została wydrukowana.

Dlatego wizytówka, która dobrze spełniłaby te funkcje musi być drobiazgowo przemyślana, zaprojektowana i wykonana z odpowiednią jakością i na odpowiednio dobranym nośniku. Do dyspozycji mamy najczęściej papier typu karton połysk, karton mat, papier perforowany, karton mat z wybiórczym lakierem UV, plastik połysk, plastik mat również z wybiórczym lakierem UV, a poza drukowaniem dochodzi jeszcze wytłaczanie.

Jak widać zrobienie dobrej wizytówki jest trudnym zadaniem, które najczęściej jest bagatelizowane. I tu leży przyczyna ewentualnych niepowodzeń. Skoro nasza wizytówka jest w ocenie naszego klinta przecietna to może on odnieść wrażenie, że nasza firma też jest przecietna. Skoro nie przywiązujemy uwagi do podstawowej rzeczy jaką jest wizytówka, to podobnie może być np. z dokumentacją firmową.

Biznes Karty My o tym wszystkim wiemy. Jestesmy specjalistami od reklamy BTL - czyli dedykowanej do konkretnego odbiorcy i klienta indywidualnego, w tym przypadku za pomoca wszelkich materiałów drukowanych.

Nowością w naszej ofercie są karty biznesowe, ulotki i karty pocztowe wykonane z plastiku - są niezwykle trwałe i zdecydowanie wróżniają się od produktów wykonanych tradycyjnymi metodami. Jednak nie do każdej branży odpowiedni będzie plastik - i tu z pomocą przychodzimy my - dobierzemy, zaprojektujemy i wykonamy idealnie pasujące do profilu twojej firmy materiały BTL. Zostaw to specjalistom, poświęć swój czas na rozwój swojej firmy lub po prostu skorzystaj z urlopu. My zajmiemy się tym na czym się znamy najlepiej.


Zapraszamy do zapoznania się z naszą szeroką ofertą materiałów reklamowych BTL.